بنام خالق هستی

زمانیکه میخواهید به بزرگی سلام دهید به نیابت همه و دسته جمعی سلام کنید

داستانیکه تعریف میکنم را یکی از رفقای ون مان که امسال به زیارت امام رضا نایل شدمد برای بنده نقل قول میکرد

ایشان میگفت این داستان را یکی از خادمان امام رضا که این قضیه برایش اتفاق افتاده بود برایم تعریف کرد

این خادم کفته چند سال پیش در  زمان حیات ایت الله بهجت این بزرگوار هرروز صبح به زیارت امام رضا می امد و من به ایشان سلام میکردم و ایشان سرش را بالا می اورد و جواب سلام بنده را میداد

در یکی از روزها که دیدم ایت الله از دور دارد می اید با خود به امام رضا گفتم یا امام رضا این بار میخواهم به نیابت تمامی این زائرانت که در جوارت هسستند  به این مرد بزرگ سلام کنم

ایشان میگفت همچین که ایت الله بهجت نزدیک شدند و من طبق معمول که ب ایشان سلام میکردم اینبار به نیابت همه زائران به ایشان گفتم سلام علیکم

ایت الله بهجت سر راه بالا اوردند و چیزی نگفتند و سرش را زیر انداختند دوباره سرشان را بالا اوردند و چیزی نگفنتد تا چندین بار تا بالاخره سرشان را بالا اوردند و به بنده گفتند سلام علیکم جمیعا

دفعات قبل ایشان میگفتند سلام علیکم اما این بار که به نیابت زائران به ایشان سلام کردم فرمودند سلام علیکم جمیعا

نتیجه داستان :اگر به بزرگی خواستید سلام دهید به امامان  و یا به امام زادگان و یا حتی مومنان به نیابت بقیه هم سلام کنید این هم برای ما بهتر است و هم به خیری هم به بقیه رسیده است

بخاطر همین است که میگویند زیارت امامان که میروید برای مثال به نیابت امام زمان زیارت کنید

التماس دعا

نظام فکری ناب علیرضا پناهیان

طلبه های دوست داشتنی

روش عالی برای کسب معارف از زبان دیگران

سلام ,ایشان ,نیابت ,امام ,رضا ,الله ,به نیابت ,امام رضا ,ایت الله ,سلام علیکم ,اوردند و ,سلام علیکم جمیعا

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آیت الله یعقوبی قائنی رحمة الله علیه گروه صنایع چوب پیرانشهر عکس و مطالب سرگرمی جالب وبلاگ فروشگاه gplus جی پلاس خرید محصولات زناشویی اصل و مجاز Mr.Electron مرکز شنوایی و سمعک در کرج مهرگان سمعک *****آموزش کلیه سازها در قزوین***09380338496*** bestlavazem JALEB MALEB